Kinkekomplekt Meestele, Pierre Cardin, Hõbedane

39.90 

Pierre Cardin stiilne kinkekomplekt meestele. Kinkekomplektist leiate trendika käekella, kokkusobiva stiiliga pastakad ja rahakoti. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, Isadepäev või Jõulud, sa ei saa eksida, kui valid kingituseks Pierre Cardini kinkekomplekti!

Pakendis 1 kinkekomplekt

2 laos

Kirjeldus

Kinkekomplekt meestele, Pierre Cardin, Hõbedane

Kinkekomplekt meestele, Pierre Cardin PCX8222G27. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella, kaks kellaga kokkusobivat pastakat ja rahakoti.

Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella kauni välimuse aastateks.

Elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, Meestepäev, Jõulud, S-brapäev – sa ei saa eksida valides Pierre Cardini  kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas. Komplektis  on veel ka kaelakett ja kõrvarõngad. Vapustav aksessuaaride komplekt moekale naisele

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas ja hõbedaste detailidega.

Rahakott

Valmistatud pilkupüüdvast lakknahast. Sees on 3 erinevat kaarditaskut ja 1 sularahatasku.

Mõõdud

Käekella veekindlus: Ei ole veekindel

Korpuse läbimõõt: 42 mm

Rihma pikkus: kuni 23 cm

Rihma laius: 20 mm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

kinkekomplekt-meestele-pierre-cardin-pcx8222g27-karbiga
kinkekomplekt-meestele-pierre-cardin-pcx8222g27
kinkekomplekt-meestele-pierre-cardin-pcx8222g27-kaekell

Pakendis:

1 kinkekarp

1 kvarts käekell

1 rahakott

2 pastakat

Lisainfo: info@eestikink.ee