Allahindlus!

Ehtekomplekt 20210323 Pierre Cardin

Original price was: 34.70 €.Current price is: 26.90 €.

Pierre Cardin stiilne naiste kinkekomplekt. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega. Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne ehtekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, Emadepäev või Jõulud, sa ei saa eksida, kui valid kingituseks Pierre Cardini ehtekomplekti

Pakendis 1 kinkekomplekt

1 laos

Kirjeldus

Ehtekomplekt 20210323, Pierre Cardin

Ehtekomplekt 20210323, Pierre Cardin. Kinkekomplekt / ehtekomplekt naistele. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella ja kolm käevõru. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega.

Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab ehete vastupidavuse.

See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, naistepäev, jõulud, sõbrapäev – sa ei saa eksida valides Pierre Cardini  kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas. Komplektis  on veel ka kaelakett ja kõrvarõngad. Vapustav aksessuaaride komplekt moekale naisele

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas ja tugevkullatud detailidega.

Käevõrud:

Valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kaunistatud valgete pilkupüüdvalt säravate kristallidega

Mõõdud

Käekella veekindlus: 3ATM

Korpuse diameeter: 35 mm

Rihma pikkus: kuni 20 cm

Käevõrude pikkus: 20 cm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

5031267046918_00

Pakendis:

1 kinkekarp

1 kvarts käekell

3 käevõru

Lisainfo: info@eestikink.ee