Tarneinfo

Tarneinfo ja viisid: DPD, Itella Smartpost või Omniva pakiautomaat.

Kaubale on võimalik kokkuleppel erandkorras ise järele tulla Pärnus aadressil Vee 2.
Võimalik on kasutada CargoBus teenust, selle kasutamiseks palun kirjutada info@eestikink.ee

Tarneaeg

Tarne toimub üle Eesti, Lätti, Leetu ja Soome. Eesti siseselt on tarneaeg keskmiselt 2-5 tööpäeva, kuid mitte rohkem kui 7 tööpäeva.
Soome jõuab pakk keskmiselt 3-5 tööpäeva jooksul, maksimaalne tarneaeg on kuni 9 tööpäeva.
Lätti ja Leetu keskmine tarneaeg on 3-5 tööpäeva, maksimaalne tarneaeg on kuni 9 tööpäeva.

Kauba Kätte Toimetamine****

Kauba saadame DPD, Itella Smartpost või Omniva pakiautomaati või Teie poolt näidatud aadressile kullerteenust kasutades. Kauba saatmisel pakiautomaat lisandub transpordikulu vastavalt hinnakirjale.

Eesti Siseselt (Tarneaeg 2-5 Tööpäeva):

  • DPD pakiautomaat alates. 2.80€
  • Itella Smartpost pakiautomaati alates. 2.99€
  • Omniva pakiautomaati alates. 3.99€

Soome (Tarneaeg 3-9 Tööpäeva):

  • DPD 16€
  • Itella Smartpost 12€

Läti (Tarneaeg 3-7 Tööpäeva):

  • DPD 6.99€
  • Omniva 7.99€

Leedu (Tarneaeg 3-7 Tööpäeva):

  • DPD 7.99€
  • Omniva 8.99€

Kaubad mis on laos kohe olemas kompleteeritakse ja postitatakse tööpäevadel 24 tunni jooksul alates arve laekumisest saaja kontol.

Kauba tarneaeg Eesti siseselt pakiautomaatidesse on 2-5 tööpäeva, seda alates arve tasumisest. Maksimaalne tarneaeg võib olla kuni 7 tööpäeva. Eesti väikesaartele võib olla tarneaeg pikem!

Nädalavahetustel ja riiklilkel pühadel tarnet ei toimu.

Kauba saadame välja pühadele järgneval tööpäeval.

Kui ostate kauba esmaspäevast kuni neljapäeva lõunani, siis üldjuhul saabub kaup pakiautomaati ülejärgmiseks päevaks. Saaremaale ja Hiiumaale jõuab kaup 2-3 tööpäeva jooksul.

Pakiautomaati saabunud kaubast antakse Teile teada SMS sõnumiga. Andes pakiautomaadi koodid kolmandatele isikutele, kes võivad Teie eest kauba pakiautomaadist välja võtta, ei vastuta Eesti Kink tekkinud kahjude ega ka selle eest, et kaup pole Teieni jõudnud.

Kui Te ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa välja võtnud, saadetakse see tagasi saatjale ning Eesti Kink tagastab Teile toote müügihinna, kuid postikulu kannab ostja ja seda ei tagastata.

Vaata ka meie müügitingimusi!

****Antud ajad põhinevad eelnevatel kogemustel ja on vaid eeldatavad ning võivad olenevalt olukorrast muutuda. Tarneaega võivad mõjutada pühad, ilmastikuolud, haiguspuhangud, streigid, postikeskuses esinevad probleemid jms