EXENTRI rahakott

49.90 

Tootekood: EX Kategooriad: ,

Kirjeldus

EXENTRI rahakott on klassikaline, nutikas ja elegantne rahakott, mis on valmistatud kvaliteetsest nahast ja roostevabast terasest. Rahakott annab teile kiire juurdepääsu kaartidele, libistades need pöidlaga välja. Mõeldud 6-10 kaardile, kus on palju ruumi arvete, kviitungite ja piletite jaoks. Sisaldab RFID-tõket.

EXENTRI rahakotid tarnitakse elegantses värvilises karbis, millel on nailonist sisu. Ideaalne kingitus kellelegi, kes seda väärib – ja ka endale.

EXENTRI rahakottides olev RFID (lühend raadiosagedustuvastusest) blokeerimistehnoloogia kaitseb teie krediitkaarte elektrooniliste taskuvarguste ja privaatsete andmete varguse eest. Testitud Euro Lab for International Transaction Technologies (Elitt) poolt. Tänapäeval sisaldavad paljud kaardid traadita side jaoks kiipi ja antenni. Selle tehnoloogia abil saate teha makseid ilma kaardi ja terminali vahel füüsilise kontaktita, kasutades NFC-d (lähiväljaside). Kahjuks on negatiivne külg see, et RFID-tehnoloogiaga kaarte saab keegi, kellel on NFC-tehnoloogiaga varustatud seade, kaugelt lugeda. See lugemisseade võib teie kaarte lugeda teie riiete ja rahakoti kaudu. Nii võib ebaaus inimene võib-olla skannida teie isikuandmeid, asetades end teie rahakoti lähedale, ilma et te seda teaksite.

Sel põhjusel sisaldavad EXENTRI rahakotid RFID-d blokeerivat nailonit, mis tagab teie privaatse teabe ja krediitkaartide turvalisuse.

Kiire juurdepääs kaardile
Mahutab 6-10 kaarti
Eraldi sahtel arvete ja kviitungite jaoks
Nutikas pesa piletite jaoks
Väikese suurusega, täis funktsioone
Kvaliteetne nahk
Tugev roostevabast terasest lukk
RFID tõke
Kinkekarbis
Põhjamaine Norra disain