Allahindlus!

Mee kinkekomplekt, 350gr, roosa kott

Original price was: 9.99 €.Current price is: 7.99 €.

Luksuslik mee kinkekomplekt Põhja-Eesti puhtast ja kargest loodusest. Mesi on hinnatud looduslik antibiootikum, mida kasutatakse paljude haiguste raviks ja ennetamiseks. Muuhulgas aitab mesi meid võitluses erinevate viirustega ja aeglustab ka organismi vananemist.

Sametist kinkekotis on 1 purk mett, 350 gr ja puidust meelusikas.

1 laos

Tootekood: mesi roosa kott Kategooriad: , , , , , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Mee kinkekomplekt, roosas sametkotis

Mesi on luksuslik tervisetoode, mida saadakse Põhja Eesti kargest ja puhtast loodusest. Meie mesi on hinnatud looduslik antibiootikum, mida kasutatakse paljude haiguste raviks ja ennetamiseks. Muuhulgas aitab mesi meid võitluses erinevate viirustega ja aeglustab ka organismi vananemist.

Kõik  tegevused mee tootmisel on tehtud käsitsi, kasutatud on iidseid töövõtteid, et mee jõudmisel mesitarust inimeste toidulauale säiliksid kõik selle kasulikud omadused.

Mesi on pakendatud korduvkasutatavasse kristallpurki, kork on puidust ja sisemine tihend on looduslikust korgist – see tagab mee naturaalse säilimise väga pikal ajal ka peale igakordset meepurgi avamist. Meepurgiga on kaasas puidust meelusikas, mida saab hõlpsalt ühendada korgiga. Kogu komplekt on pakendatud kvaliteetsesse sametist kinkekotti,

Meie mesi on mõeldud kõigile, kes hindavad keskkonnasõbralikku ja tervislikku käitumist.  

1 purk mett, 350gr ja meelusikas, pakendatud sametist kinkekotti

NB! Meepurk on korduvkasutatav, tühja purgi vahetus uue vastu maksab 5.  Vastav soov saatke palun aadressile: medicorum.honey@gmail.com.

mee-kinkekomplekt-350gr (7)

Sulle võib meeldida ka…