EXENTRI Multiwallet – rahakott

63.95 

Tootekood: EX M Kategooriad: ,

Kirjeldus

EXENTRI Multiwallet on kaasaegne rahakott, mis ühendab endas minimalismi ja hõlpsa juurdepääsu suure hoiuruumiga 5-10 kaardile, arvetele, kviitungitele, piletitele, müntidele ja muudele väikestele esemetele. Multiwalletil on sahtel arvete ja kviitungite jaoks, tugev roostevabast terasest lukk ja tasku müntide jaoks.

Multiwallett on valmistatud kvaliteetsest nahast ja roostevabast terasest. Sisaldab RFID-blokeerijat. Tarnitakse elegantses kinkekarbis.

RFID (lühend sõnadest Radio Frequency Identification) EXENTRI City blokitehnoloogia kaitseb teie krediitkaarte elektrooniliste taskuvarguste ja eraandmete varguse eest. Testitud Euro Lab for International Transaction Technologies (Elitt) poolt. Tänapäeval sisaldavad paljud kaardid traadita side jaoks kiipi ja antenni. Selle tehnoloogia abil saate teha makseid ilma kaardi ja terminali vahel füüsilise kontaktita, kasutades NFC-d (lähiväljaside). Kahjuks on negatiivne külg see, et RFID-tehnoloogiaga kaarte saab keegi, kellel on NFC-tehnoloogiaga varustatud seade, kaugelt lugeda. See lugemisseade võib teie kaarte lugeda teie riiete ja rahakoti kaudu. Nii võib ebaaus inimene võib-olla skannida teie isikuandmeid, asetades end teie rahakoti lähedale, ilma et te seda teaksite.

Sel põhjusel sisaldab EXENTRI City RFID-d blokeerivat nailonit, mis tagab teie privaatse teabe ja krediitkaartide turvalisuse.

Kiire juurdepääs kaartidele
Mahutab 5-10 kaarti
Eraldi sahtel arvete ja kviitungite jaoks
Tasku müntide jaoks
Nutikas pesa piletite jaoks
Väikese suurusega, täis funktsioone
kvaliteetne nahk
Tugev roostevabast terasest lukk
RFID plokk
Tuleb kinkekarbis
Norra disain