EXENTRI City – kaarditasku

29.90 

Tootekood: EX C Kategooriad: ,

Kirjeldus

EXENTRI City on väike, õhuke ja praktiline kaardihoidja, mis on valmistatud kvaliteetsest nahast ja roostevabast terasest. EXENTRI City pakub kiiret juurdepääsu Teie kõige sagedamini kasutatavale kaardile, libistades selle pöidlaga välja. Mõeldud 3 kaardi jaoks – ideaalne kõikideks puhkudeks, kui soovite kaasas kanda nii vähe kui võimalik. Sisaldab esitaskus RFID-tõket.

Tarnitakse elegantses kinkekarbis.

RFID (lühend sõnadest Radio Frequency Identification) EXENTRI City plokitehnoloogia kaitseb teie krediitkaarte elektrooniliste taskuvarguste ja eraandmete varguse eest. Testitud Euro Lab for International Transaction Technologies (Elitt) poolt. Tänapäeval sisaldavad paljud kaardid traadita side jaoks kiipi ja antenni. Selle tehnoloogia abil saate teha makseid ilma kaardi ja terminali vahel füüsilise kontaktita, kasutades NFC-d (lähiväljaside). Kahjuks on negatiivne külg see, et RFID-tehnoloogiaga kaarte saab keegi, kellel on NFC-tehnoloogiaga varustatud seade, kaugelt lugeda. See lugemisseade võib teie kaarte lugeda teie riiete ja rahakoti kaudu. Nii võib ebaaus inimene võib-olla skannida Teie isikuandmeid, asetades end teie rahakoti lähedale, ilma et te seda teaksite.

Sel põhjusel sisaldab EXENTRI City RFID-d blokeerivat nailonit, mis tagab teie privaatse teabe ja krediitkaartide turvalisuse.

Kiire juurdepääs kaartidele
3 kaarditaskut
Õhuke ja elegantne
kvaliteetne nahk
roostevaba teras
RFID plokk esitaskul
Tagataskus avatud RFID
Tuleb kinkekarbis
Norra disain