Allahindlus!

Excellanc 1800179-005 Kinkekomplekt / ehtekomplekt

Original price was: 37.90 €.Current price is: 21.90 €.

Excellanc stiilne naiste kinkekomplekt. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega. Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne ehtekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, naistepäev, jõulud, sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti.

Pakendis 1 kinkekomplekt

1 laos

Kirjeldus

Excellanc 1800179-005 Kinkekomplekt / ehtekomplekt

Excellanc excellanc 1800179-005 kinkekomplekt naistele stiilne kinkekomplekt / ehtekomplekt naistele. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella ja tervelt kuus paari kõrvarõngaid.  Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega.

Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab ehete vastupidavuse.

See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, naistepäev, jõulud, sõbrapäev – sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas. Komplektis on veel ka kolm kaunist käevõru. Vapustav aksessuaaride komplekt moekale naisele, sobib kandmiseks igas olukorras ja igal kellaajal. Kaunis must disain sobib ideaalselt teiste ehetega kokku 

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas.

Kaelakee ja kõrvarõngad:

Valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest.

Mõõdud

Käekella veekindlus: 3ATM

Korpuse diameeter: 35 mm

Rihma pikkus: kuni 21 cm

Rihma laius: 10 mm

 

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Pakendis:

1 kinkekarp

1 kvarts käekell

3 käevõru

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365