Allahindlus!

Roosikaru, elevandiluu, tsellofaanis

Original price was: 19.90 €.Current price is: 14.99 €.

Roosidest karu on ideaalne kingitus tähtpäevadeks, pulmadeks, sünnipäevadeks ja paljudeks teisteks sündmusteks ning  on ainulaadse ja hinnaline kingitus, mis loob kauneid mälestusi. Luksuslik roosikaru on suurepärane kingitus, mida saata oma kallimale, et ta tunneks teie armastust ega unustaks seda iial. Roosikaru jääb igaveseks sümboliseerima armastust, mida Te kaks jagate!

Pakendis üks Roosidest karu

2 laos

Kirjeldus

Roosidest karu, elevandiluu

Roosidest karu on parim kingitus, mis näeb suurepärane välja dekoratiivse lillekompositsioonina teie armastatu kodus või töökohas. Lisaks on roosikaru sobiv ja ilus vabandamiseks, mida saab kasutada uste avamiseks ja kallimaga leppimiseks.

Luksuslik roosikaru on valmistatud õrnadest kunstroosidest ja neid leiab erinevaid värvitoone. Usume, et armastus ei ole kunagi mööduv, seega ei tohiks ka Teie kingitused olla. Roosidest karu pakub romantilist võimalust luua kauneid mälestusi inimestega, keda te kõige rohkem armastate.

Suurus

25 cm x 16 cm

Roosikaru on valmistatud kergest, mittetoksilisest vahtpolüstüroolist, nii et need on lubatud ka kohtades, kus elavad lilled ei pruugi olla lubatud.

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise