Rippuvad Kõrvarõngad Kass

5.90 

Rippuvad kõrvarõngad Kass on erksate värvidega ja silmapaistvalt kauni maalinguga. Lisaks on kõrvarõngad mugavad ja kerged

Pakendis 1 komplekt

1 laos

Kirjeldus

Rippuvad Kõrvarõngad Kass

Rippuvad kõrvarõngad Kass on ülikerged ja mugavad, kaaludes kokku vaid 12 grammi. Iga kõrvarõnga paar on omaette kunstiteos

Kassi tähendus ja sümboolika hõlmavad elegantsi, uudishimu, iseseisvust, kaitset, maagiat ja muid tähelepanuväärseid omadusi. Tuhandeid aastaid on inimesed olnud kasside kütkes. Juba enne metsikute kasside kodustamist uskusid iidsed kultuurid kassi vaimulooma.

Läbi aastate  on kõrvarõngad olnud naiselikkuse sümboliks ja samastumismärgiks. On teada, et naised kannavad neid iidsetest aegadest. Kõrvanibu seostatakse finantsstabiilsuse ja sotsiaalse staatusega. Ükski riietus pole täiuslik ilma kaunite kõrvarõngasteta.

Pilt kõrvarõngastel on silmapaistev ja erksates toonides.

Mõõdud: 18 mm*25 mm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Hea teada!

Parim viis ehte kahjustuste vältimiseks on nende ennetamine. Ehted pane endale külge viimasena ja võta ära esimesena!
Ära mine ehetega ujuma, dušši alla, sauna, kloorisesse basseinivette ega muudele veeprotseduuridele.

Väldi võimalusel pikka kontakti otsese päikesevalgusega ja solaariumit. Ere valgus võib muuta osade materjalide ja poolvääriskivide värvi ja omadusi.

Füüsilist tööd või trenni tehes eemalda ehted. Pehmed metallid nagu näiteks hõbe võivad surve all painduda või isegi murduda.

Väldi ehete kokkupuuteid erinevate kemikaalidega nagu kreemid, juukselakk ja muu kosmeetika.

Ära murra, sikuta, venita ega painuta oma ehteid.

Võta ehted magamise ajaks ära

rippuvad-korvarongad-kass

Pakendis:

1 paar kõrvarõngaid

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365