Riidest kott Tuhkatriinu

9.90 

Ajatu jätkusuutlikkus

Poekott ei pea juba ammu olema plastikust ega kole. Poekotiga võid ka Sina aidata säästa keskkonda ja väljendada oma unikaalsust. Riidest kott sobib kapsaste koju tassimiseks, lapsele vahetusjalanõude kotiks või milleks iganes sa seda soovid kasutada, see on tugev ja stiilne.

Pakendis 1 riidest kott

1 laos

Tootekood: tuhkatriinu Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Riidest kott Tuhkatriinu

Riidest kott Tuhkatriinu Korduvkasutatav riidest kott on stiilne ja mugav viis anda panus meie planeedi hoidmiseks. Korduvkasutatavaid riidest kotte on võimalik soetada erinevates stiilides, kõikvõimalike piltide ja mustritega ning erineva kandevõimega.

Korduvkasutatav ja masinpestav riidest kott aitab sul olla stiilne ja selle juures hoida ka kokku raha.

Riidest koti pikemad sangad lubavad sul kanda kotti mugavalt ka õlal.

Taaskasutus

Riidest kotid on tugevad ja vastupidavad. Need võivad sageli kesta üle aasta, kui neid pesta ja nende eest hoolitseda. Inimesed kasutavad ja viskavad ära keskmiselt 700 kilekotti inimese kohta aastas, ning taaskasutavad neist vaid 1%.

Aga ikkagi miks?

Riidest kottidel on mitmeid eeliseid plastikkottide eest, kuid kõige olulisem põhjus on taaskasutus, mis vähendab vajadust ühekordsete plastikkottide järele ja see omakorda vähendab plastireostust, mis jälle omakorda aitab hoida loomi ja linde, kes plati sisse söövad või sellesse õnnetul kombel kinni jäävad.

Ära unusta, et kilekoti lagunemiseks prügilas kulub 1000 aastat. Kahjuks aga ei lagune kotid täielikult, vaid fotolagunevad, muutudes mikroplastiks, mis imab endasse toksiine ja saastab jätkuvalt keskkkonda

Mõõdud

Kõrgus: 40 cm

Laius: 40 cm

Sangade pikkus: 68 cm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Pakendis:

1  riidest kott

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365