Petteri Wiimaa linnusöötja Home

37.90 

Hoovis valge lumelina
kumab puhta paberina.
Vaata: seal on salakirju,
leevikeste jalakirju!
Kirja pani linnu varvas:
“Kui saaks süüa, oleks armas!”

Leelo Tungal

 

Riputa või kinnita rõdule, aeda puuoksale, maja seinale, vms. Ilmastikukindlast Cor-Ten terasest valmistatud linnusöötja Home toob looduse sulle lähemale ja meeldib lindudele!

Hoolime loodusest. Linnusöötjad Home valmistatakse 96% ulatuses tootmisjääkidest. Home detailid lõigatakse meie muude toodete tootmisest ülejäävatest äärtest ja nurkadest, mis muidu rändaksid prügikasti. Home on pakendatud 100% taaskasutatud paberist valmistatud ümbrikusse.

Cor-Ten terase pinnakiht on algselt hallikas ning muutub siis punakaspruuniks (roostele sarnanev toon) ning aja jooksul tumedamaks.

Disain: Petteri Wiimaa

2 laos

Tootekood: Petteri Wiimaa Home Kategooriad: ,

Kirjeldus

Home linnusöötjat on võimalik nii riputada kui statsionaarselt kinnitada. Riputamiseks leiad komplektist riputusnööri pikkusega 1 m. Kinnituspiik aga võimaldab linnusöötja kinnitada puidust pinnale, nt maja seinale, aiapostile, puu külge jne. Selleks tuleb esmalt kinnitada piik ning seejärel ühendada linnusöötja piigi külge. NB! Fikseerimiseks puidule tuleks kinnituspiik lüüa ca 10-15 mm puidu sisse. Jälgida tuleks, et piik saaks paigaldatud sirgelt.

Toote andmed:

• Valmistatud Cor-Ten terasest
• Mõõdud 16,5 x 16,5 cm
• Kaal ca 300 g
• Komplektis kinnituspiik, piigi kinnituspoldid, riputusnöör ja 2 riputuskonksu, mille külge saab riputada rasvapalle

NB! Cor-Ten terasest tooted tarnitakse töötlemata pinnaga. Uhiuuena on COR-TEN® teras halli värvi nagu tavapärane kuumvaltsitud teras. Vanandamisjuhise saad skaneerida otse tootelt.

NB! Toidu kinnitamiseks mõeldud piigid tootel on teravad, toitu (näiteks pekitükki vms) tuleb paigaldada ettevaatlikult, võimalusel kasutada kindaid.