Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11.63 

Excellanc 1800175-003 Kinkekomplekt / ehtekomplekt

34.90 

Excellanc stiilne naiste kinkekomplekt. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega. Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne ehtekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, naistepäev, jõulud, sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti.

Pakendis 1 kinkekomplekt

1 laos

Kirjeldus

Excellanc 1800175-003 Kinkekomplekt / ehtekomplekt

Excellanc 1800175-003 stiilne kinkekomplekt / ehtekomplekt naistele. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella, kaelakee ja kõrvarõngad. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega.

Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab ehete vastupidavuse.

See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, naistepäev, jõulud, sõbrapäev – sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas, tugevkullatud käekella kaunistavad luksuslikud valged ja sädelevad kivikesed. Komplektis on veel armas kaelakee ja moekad geomeetrilised kõrvarõngad. Vapustav õhtuste aksessuaaride komplekt moekale naisele

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas, mis on ääristatud sädelevate valgete kivikestega ja tugevkullatud detailidega.

Kaelakee ja kõrvarõngad:

Valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kaunistatud valgete pilkupüüdvalt säravate kristallidega

Mõõdud

Käekella veekindlus: 3ATM

Rihma pikkus: kuni 19 cm

Rihma laius: 16 mm

Kaelaketi pikkus: 47 cm

Ripatsi laius: 22 mm

Kõrvarõngaste laius: 15 mm

 

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

excellanc-1800175-003

Pakendis:

1 kinekarp

1 kvarts käekell

1 kaelakett

1 paar kõrvarõngaid

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365