Personaliseeritud beebi jalajälje tegemise komplekt Pingviin, A4

24.90 

Imeilus käsitsi joonistatud beebikomplekt väikestele jalgadele “PINGVIIN”.

Tootekood: PING/JUOD/A4 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Imeilus käsitsi joonistatud beebikomplekt väikestele jalgadele “PINGVIIN”.

Salvestage oma beebi pisikesi jalajälgi selle isikupärastatud jalajäljekomplektiga! See kaunis siiliprint on ideaalne kingiidee sünnipäevaks, beebiootuseks, ristimiseks või poisi või tüdruku nimepanekuks.

See on prinditud originaalse kunstniku joonise põhjal ja näeb lasteaia seinal või mis tahes kodu toa seinal vapustav välja. Igale vanemale meeldib näha, kuidas nende võsukeste jalad on igaveseks jäädvustatud nendele vapustavatele joonistele.

Komplekt sisaldab:

2 valitud suuruses joonist (A4)
1 puitraam (must)
Beebile ohutu tindipadi
juhiseid

 

Kai Aš Mažas Buvau: Oleme Leedu käsitöökaupade bränd imikutele ja väikelastele. Selle kaubamärgi lõid kaks lähedast lapsepõlvesõpra, kes said peaaegu samal ajal emaks, mis inspireeris proovima ja ellu viia suuri unistusi.

Valmistame kõike käsitsi ja paneme igasse tootesse palju südant. Usume, et vanemad ja lapsed väärivad ainulaadseid ja kvaliteetseid tooteid, mida saab pikka aega kasutada ja mida saaks isegi põlvest põlve edasi anda. Meie eesmärk on pakkuda butiikidele ja kauplustele originaalkaupu hea hinnaga.

Meie spetsialiseerumiseks on puidust kasvutabelid, puidust mälukastid, öko-silikoonist närimislelud, originaalplakatid, hiiglaslikud plüüsist mänguasjad, padjad, tekid ja palju muud.