Riidest kandekott “Sirel”

27.90 

Riidest kandekott on unikaalne käsitöö, mis on valminud Vändra käsitöömeistri, Jansu Kandekotid, poolt. Iga disain on ainulaadne, ning saadaval on vaid 1 eksemplar.

Kandekoti mõõdud: 40×40 cm

Põhja mõõdud: 8×32 cm

Sangad: 33 cm

Seest voodriga.

Jansu tegemisi saad jälgida siin!

 

1 laos

Tootekood: sirel Kategooriad: ,

Kirjeldus

Sirel on looduse delikaatne kingitus, kus iga õis kannab endas kevade armastust ja õrnust. Sirelite lõhn ja värvus rõõmustavad südant ning loovad maagilise õhustiku, mis kutsub nautima hetki looduse embuses. Need lilled on kevade poeetiline märk ning nende ilu jätab unustamatu jälje igasse päeva.

Riidest kandekott “Sirel” on stiilne ja mitmekülgne aksessuaar, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. See kott on valmistatud tugevast ja vastupidavast materjalist, mis teeb sellest keskkonnasõbraliku valiku. Koti mõõtmed on piisavalt suured, et mahutada kõik vajalikud esemed, olgu selleks siis raamatud, isiklikud asjad või toidupoest ostetud kaup.

Koti disain on lihtne ja minimalistlik, mis sobib hästi erinevate riietega ning sobitub erinevate stiilidega. Sellel on tugevad sangad, mis tagavad mugava käes kandmise, ning avatud ülaosa, mis muudab esemete lisamise ja eemaldamise kiireks ja lihtsaks.

Lisaks oma praktilisele otstarbele on see kott ka keskkonnasõbralik alternatiiv plastikust kottidele, aidates vähendada ühekordse kasutusega jäätmete hulka. See on suurepärane valik neile, kes hindavad funktsionaalsust, stiili ja keskkonnasõbralikkust.

Iga kott on ainulaadne,  tuues esile Eesti käsitöö traditsioonide ilu ja mitmekülgsuse. Kui soovite praktilist aksessuaari, mis ühendab stiili, pärandit ja keskkonnasõbralikkust, siis see Pärnumaal, Vändras, valminud  riidest kandekott on kindlasti teie jaoks õige valik!

Sulle võib meeldida ka…