Puidust pross Hunt

7.90 

Puidust pross on ajatu, kuid trendikas aksessuaar, mis on aastal 2022 väga hinnatud

Pakendis 1 toode

Laost otsas

Tootekood: hunt Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Puidust pross Hunt

Puidust pross Hunt on kaunis ja trendikas geomeetriline aksessuaaar, mis on valmistatud käsitööna vahtra ja pähklipuu kooslusena

Valminud käsitööna.

Materjal: vahtrapuu ja pähklipuu kooslus

Värv: kahevärviline pruun

Detailid: hõbedased

Mõõdud:

Pikkus: 40 mm

Laius: 32 mm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Hea teada: Parim viis ehte kahjustuste vältimiseks on nende ennetamine. Ehted pane endale külge viimasena ja võta ära esimesena!
Ära mine ehetega ujuma, dušši alla, sauna, kloorisesse basseinivette ega muudele veeprotseduuridele.

Väldi võimalusel pikka kontakti otsese päikesevalgusega ja solaariumit. Ere valgus võib muuta osade materjalide ja poolvääriskivide värvi ja omadusi.

Füüsilist tööd või trenni tehes eemalda ehted. Pehmed metallid nagu näiteks hõbe võivad surve all painduda või isegi murduda.

Väldi ehete kokkupuuteid erinevate kemikaalidega nagu kreemid, juukselakk ja muu kosmeetika.

Ära murra, sikuta, venita ega painuta oma ehteid.

Prossid läbi aegade

Prossid on moemaailmas esimene teadaolev aksessuaar, kuna neid kanti iidsetel aegadel, mitte ainult riiete kaunistamiseks, vaidka mantlite ja keepide kinnitamiseks.
Ajaliselt alles palju hiljem hakati prosse kasutama kaunistustena ningneed väikesed aksessuaarid on vastu pidanud siiani ega ole moest välja läinud.
Ajaga on prosside tähendus ja ka materjalid muutunud, kui vanasti olid prossid valmistatud sellistest materjalidest nagu viimistletud kividest ja väärismetallidest, siius tänapäeva turul on sageli kasutuses keskkonnasõbralikumad materjalid nagu vill, nahk, savi, puit, suled või isegi kangas.
Tänapäeval on tähelepanuväärne, kui suur valik prosse turul leitav on, mingeid piiranguid ei ole, saad valida floora ja fauna maailmade vahel, abstraktsed vormid või hoopis multikategelased, valik on lõputu.
Meie nii suurt valikut ei paku ja piirdume puidust prosside pakkumisega.

puidust-pross-hunt-lisapilt

Pakendis:

1 toode

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365