Tasu kolme võrdse maksena 3 x 109.97 

Portfell nr 36 – Konjakipruun

329.90 

Portfell nr 36 Tartus käsitööna valmistatud portfell, mille tegemiseks on kasutatud kvaliteetset ja paksu 3-3,5 mm  full-grain taimparknahka. Naha parkimisel on kasutatud ainult looduslike taimeekstrakte, rasvasid ning õlisid, mis annavad nahale naturaalse ja puhta välimuse. Taimparknahast esemed lähevad aja ja omaniku nägu, salvestavad enda pinnale elu, mis tähendab, et iga portfell on lõpuks oma välimuselt ainulaadne. Aga kõige olulisem on ikkagi see, et taimparknahast esemed kestavad ja teenivad sind kaua – on võimalik, et kui sul on see portfell, siis sa ei pea elu jooksul enam ühtegi teist portfelli ostma. Igaks juhuks mainime, et taimparknahk on ikka see päris ehtne nahk.

Portfellil on suur sülearvuti lahter (mahutavus 28 x 26 x 2 cm) ja väiksem tasku, kuhu mahub nt suurem märkmik või iPad (mahutavus 22 x 22 x 2cm). Lisaks on põhilahtris karabiiner võtmetele ning 2 pastakahoidjat. Koti esiseinas on 2 eraldi väiksemat taskut mahutavusega 14 x 20 x 4 cm. Portfelliga tuleb kaasa reguleeritav pikkusega õlarihm.

  • Toodetud ehtsat ja paksust, 3-3,5 mm, taimparknahast
  • Värv: konjakipruun
  • Mõõdud: 40,5 cm x 32 cm x 15 cm (koos sangaga 40,5 x 38 x 15 cm)
  • Kaasa tuleb nahast õlarihm
  • Disainitud ja toodetud Eestis
  • Kohaletoimetamine: 2-5 tööpäeva

 

Eesti nahatöökojas Kolm-Papillon on kotte, portfelle ja muid nahatooteid disainitud ja toodetud juba alates 1994. aastast. Papilloni nahameistrid on teinud tooteid mitmetele tuntud Eesti brändidele, sealhulgas näiteks Craftory ja Stella Soomlais. Kolm-Papillon on Eesti kapitalil põhinev perefirma, mis asub Tartus.

 

Tootekood: portfell-36-02-konjak Kategooriad: ,