Nahast käevõru KV2, pruun

23.90 

Nahast käevõru on kaunis, mugav ja kerge aksessuaar, mis olenevalt tegumoest sobib isegi sportima minnes.

Pakendis 1 toode

Laost otsas

Kirjeldus

Nahast käevõru KV2

Nahast käevõru KV2 ilus vintage-stiilis nahast käevõru, mis on pehme, kerge ja mugav kandmisel, käevõru kaunistavad vintage-stiilis kaunistused

Tootel on trukk-kinnitus.

Materjal: pehme  nahk

Värv: pruun

Detailid: hõbedane/sinine

Kinnitus: trukk

Mõõdud:

Pikkus: 22,5 cm

Laius: 4 cm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Hea teada: Parim viis ehte kahjustuste vältimiseks on nende ennetamine. Ehted pane endale külge viimasena ja võta ära esimesena!
Ära mine ehetega ujuma, dušši alla, sauna, kloorisesse basseinivette ega muudele veeprotseduuridele.

Väldi võimalusel pikka kontakti otsese päikesevalgusega ja solaariumit. Ere valgus võib muuta osade materjalide ja poolvääriskivide värvi ja omadusi.

Füüsilist tööd või trenni tehes eemalda ehted. Pehmed metallid nagu näiteks hõbe võivad surve all painduda või isegi murduda.

Väldi ehete kokkupuuteid erinevate kemikaalidega nagu kreemid, juukselakk ja muu kosmeetika.

Ära murra, sikuta, venita ega painuta oma ehteid.

Nahast käevõrud läbi aegade

Läbi ajaloo on nahast käevõrusid kantud  väga erinevatel põhjustel selleks, et kaitsta  end kurjade vaimude või karmi päikese eest, randmete kaitseks vigastuste eest, käevõrusid on  isegi kasutatud perekonnaseisu näitamiseks. Nahast käevõrusid on kantud lootuses julgustada kiiremat kevade saabumist. Käevõrud olenemata materjalist on kujunenud moeaksessuaariks, kuid tänaseni võib see aksessuaar hoida endas kandja jaoks olulist tähendust.

Kaasaegses kontekstis kannavad nii mehed, kui naised nahast käevõrusid pigem kaunistamiseks, kui mingil praktilisemal eesmärgil. Käevõrude kuju, suurus ja üldine välimus peegeldavad kandja unikaalset isiksust, maitset ja valikuvabadust. 

nahast-kaevoru-kv2
nahast-kaevoru-kv2-pruun
nahast-kaevoru-kv2

Pakendis:

1 toode

Lisainfo telefonil: +372 5372 2365