Nahast Käevõru KV19, sinine

11.70 

Nahast Käevõru, simine, kuldsete detailide ja erinevate roosade ja läbipaistvate kividega.

Pakendis 1 toode

1 laos

Tootekood: KV19 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Nahast käevõru KV19, sinine

Nahast käevõru KV19 kuldsete detailidega naistele.

Nahast sinist käevõru kaunistavad kuldsed detailid ja roosad kivid.

Tootel on magnetkinnitus.

Mõõdud:

Pikkus 19 cm

Laius 2 cm

Hea teada: Parim viis ehte kahjustuste vältimiseks on nende ennetamine. Ehted pane endale külge viimasena ja võta ära esimesena!
Ära mine ehetega ujuma, dušši alla, sauna, kloorisesse basseinivette ega muudele veeprotseduuridele.

Väldi võimalusel pikka kontakti otsese päikesevalgusega ja solaariumit. Ere valgus võib muuta osade materjalide ja poolvääriskivide värvi ja omadusi.

Füüsilist tööd või trenni tehes eemalda ehted. Pehmed metallid nagu näiteks hõbe võivad surve all painduda või isegi murduda.

Väldi ehete kokkupuuteid erinevate kemikaalidega nagu kreemid, juukselakk ja muu kosmeetika.

Ära murra, sikuta, venita ega painuta oma ehteid.

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

Nahast käevõrud läbi aegade

Läbi ajaloo on nahast käevõrusid kantud  väga erinevatel põhjustel selleks, et kaitsta  end kurjade vaimude või karmi päikese eest, randmete kaitseks vigastuste eest, käevõrusid on  isegi kasutatud perekonnaseisu näitamiseks. Nahast käevõrusid on kantud lootuses julgustada kiiremat kevade saabumist. Käevõrud olenemata materjalist on kujunenud moeaksessuaariks, kuid tänaseni võib see aksessuaar hoida endas kandja jaoks olulist tähendust.

Kaasaegses kontekstis kannavad nii mehed, kui naised nahast käevõrusid pigem kaunistamiseks, kui mingil praktilisemal eesmärgil. Käevõrude kuju, suurus ja üldine välimus peegeldavad kandja unikaalset isiksust, maitset ja valikuvabadust. 

Pakendis:

1 toode

Lisainfo: info@eestikink.ee