Ehtekomplekt Excellanc 1800187-001

29.90 

Excellanc stiilne naiste kinkekomplekt. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega. Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne ehtekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, naistepäev, jõulud, sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti.

Pakendis 1 kinkekomplekt

1 laos

Kirjeldus

Ehtekomplekt Excellanc 1800187-001

Ehtekomplekt Excellanc 1800187-001 stiilne. Kinkekomplekt / ehtekomplekt naistele. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella, kaelakee, käevõru ja kõrvarõngad. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega.

Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab ehete vastupidavuse.

See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, naistepäev, jõulud, sõbrapäev – sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas. Komplektis  on veel ka kaelakett ja kõrvarõngad. Vapustav aksessuaaride komplekt moekale naisele

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas ja tugevkullatud detailidega.

Kaelakett ja kõrvarõngad

Valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kaunistatud valgete pilkupüüdvalt säravate kristallidega

Mõõdud

Käekella veekindlus: 3ATM

Korpuse diameeter: 35 mm

Rihma pikkus: kuni 21 cm

Rihma laius: 15 mm

Kaelaketi pikkus: 40 cm +6 cm

Ripatsi läbimõõt: 15 mm

Kõrvarõngaste läbimõõt: 10 mm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

ehtekomplekt-excellanc-1800187-001-lisapilt (1)
ehtekomplekt-excellanc-1800187-001-peapilt
ehtekomplekt-excellanc-1800187-001-karp

Pakendis:

1 kinkekarp

1 kvarts käekell

1 kaelakett

1 paar kõrvarõngaid

Lisainfo: info@eestikink.ee