Ehtekomplekt Excellanc 1800182-003

31.90 

Excellanc stiilne naiste kinkekomplekt. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega. Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab kella vastupidavuse. See elegantne ehtekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval. Sünnipäev, naistepäev, jõulud, sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti.

Pakendis 1 kinkekomplekt

1 laos

Kirjeldus

Ehtekomplekt Excellanc 1800182-003

Ehtekomplekt Excellanc 1800182-003 stiilne. Kinkekomplekt / ehtekomplekt naistele. Elegantsest kinkekarbist leiate kvartskella, kaelakee, käevõru ja kõrvarõngad. Kõik komplektid on värviga sobitatud ja neid saab kanda koos või kombineerida teiste ehetega.

Ehted on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kella mineraalklaas on kriimustuskindel, mis tagab ehete vastupidavuse.

See elegantne kinkekomplekt sobib suurepäraselt kingituseks igal tähtpäeval: sünnipäev, naistepäev, jõulud, sõbrapäev – sa ei saa eksida valides Excellanc kinkekomplekti!

Kaunis aksessuaaride komplekt

Armuge sellesse elegantsesse naiste kinkekomplekti, mis on eksklusiivne Excellanc toodang. Glamuursel käekellal on tugev ja kriimustuskindel mineraalklaas, käekella kaunistavad luksuslikud valged ja sädelevad kivikesed. Komplektis  on veel ka viis trendikat käevõru. Vapustav õhtuste aksessuaaride komplekt moekale naisele

Kvartskäekell

Materjal: patareiga töötav kvarts käekell, mis on valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kriimustuskindel mineraalklaas, mis on ääristatud sädelevate valgete kivikestega ja tugevkullatud detailidega.

Käevõrud:

Valmistatud ehete valmistamiseks mõeldud roostevabast terasest, kaunistatud valgete pilkupüüdvalt säravate kristallidega

Mõõdud

Käekella veekindlus: 3ATM

Korpuse diameeter: 35 mm

Rihma pikkus: kuni 21,5 cm

Rihma laius: 13 mm

Käevõrude pikkus: 23 cm

NB! Soovime alati anda parimat ja kõige asjakohasemat infot toodete kohta, kuid juhime Teie tähelepanu sellele, et EestiKink.ee kasutab enda e-poes tootja poolt etteantud mõõtmeid, ega mõõda tooteid ise!

ehtekomplekt-excellanc-1800182-003.kell
ehtekomplekt-excellanc-1800182-003
ehtekomplekt-excellanc-1800182-003-karp

Pakendis:

1 kinkekarp

1 kvarts käekell

4 käevõru

Lisainfo: info@eestikink.ee